מנעולן בירושלים 1800802020 חנות המנעולים המקצועית ביותר לשכפול מפתחות לרכב ולבית .פורץ מנעולים בירושלים בשירות מידי ומהיר לכל איזורי העיר ירושלים וסביבתה
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פורץ מנעולים בירושלים 1800-80-20-20

פורץ מנעולים בירושלים שירות מיידי 24 שעות ביממה .

 

על מנת לקבל שירות מעולה ומיידי עלינו לבחור פורץ מנעולים בירושלים אשר יכול להתחייב כי שירות הפריצה  ייעשה בזמן הקצר ביותר ועם הנזק הנמוך ביותר אם בכלל .

רק התקשר ומייד נצא אליך בועז -0549552222      חנות 1800-80-20-20 .

אנחנו מבינים את החשיבות בצורך להגיע מייד כאשר אתה הלקוח מבקש שירות של פורץ מנעולים בירושלים ,הרי פורץ מנעולים הוא מקצוע אשר יכול להציל חיים ללא ספק .

בועז פמסון פורץ מנעולים מומחה ,פורץ מנעולים מוסמך ומורשה בעל ניסיון וידע רב מאוד מהיותו מדריך ומאמן מנעולנים רכש ניסיון רב .

 

 

 

 

בית העסק מספק שירותי פריצה בירושלים והסביבה , ומכיוון  שברור וידוע לנו המנעולנים הפורצים כמה חשובה הדחיפות.

בהגעה מהירה לאירוע הפריצה ובכל זאת בזהירות בנסיעה לאירוע ומכיוון שאנו השותפים גרים  בשתי קצוותה של ירושלים ,

אנו מסוגלים להגיע במידיית לכל מקום בירושלים כולל פרוזדור ירושלים בית שמש מודיעין והסביבה.

 

כפורצי מנעולים הזדמן לנו להציל חיים לא פעם אחת, לאחרונה הגעתי לדירה לאחר ששלושה אחים גילו שאמם אינה עונה להם מזה שעתיים ,

הזמינו אותנו כפורצי מנעולים, בועז הגיע מייד ולאחר 3 דקות פתח את הדלת .בניה של הגברת נכנסו לבית אמם ומצאו אותה חסרת הקרה לאחר שנפלה במקלחת ושברה את האגן.

תגבותו המהירה והמיידית שלנו אפשרה בזמן הקצוב להגיע לאמם של הילדים ולספק עזרה במהירות האפשרית למרות שהאם נחבלה בעת שנפלה .

היום היא מטופלת ומצבה משתפר כיבלנו ברכות רבות מבני המשפחה אשר מאוד העריכו את הרצינות של שירות הפריצה שסיפקנו להם.

 

במקרה אחר אך דומה הגעתי לביתו של לקוח שהזמין אותי לפרוץ דלת בירושלים לאחר שאימו אינה יכולה להגיע למנעול הדלת מבפנים

מכיוון שמעדה ,הגעתי במהירות האפשרית ופרצתי את דלת ביתם . לאחר כחודשיים בערך הזמין אותי הלקוח שוב לאותה דלת עם אותה בעיה חשבתי שהמנעול אולי התקלקל מה שלא סביר

כי המנעול חדש , אך התגלה כי מנעול נוסף סגור ( לדלת יש שלוש מנעולים מבפנים ואז נאלצנו לפרוץ אץ הדלת בשנית ,

התגובה שכתב  יוסי הלקוח שהזמין אותי לפריצה באתר תגובות . ריגשה אותי מאוד הנה נוסח התגובה

 

 

אישור מחברת רב בריח כפורץ לדלתות רב בריח ומספק שירות למנעולים תחנת רב בריח בירושלים

 

 

 

 

 

 

 

המלצה על פורץ מנעולים בירושלים

 

שמי יוסי כהן   ואני עוסק   בהדרכת טיסה מעשית   זה האתר שלי www.agur4u.co.il

 

 

 

אני גר בירושלים ולפני כחודשיים בערך בתאריך 22/9/2012, אימי שהיא מבוגרת מעדה בביתה, ושברה את צוואר הירך, ולא יכלה לגשת לדלת הכניסה על מנת ולפתוח אותה. זה היה בשבת בבוקר, ואני תוך כדי לחץ נוראי מחפש פורץ מנעולים בירושלים ומוצא את בועז פמסון שענה לי מייד לטלפון , שהגיע אלי תוך פחות מעשר דקות מהקריאה הנואשת שלי אליו. בועז פמסון   פרץ את דלת התקועה של אימי בתוך כשלוש דקות, ואני מיהרתי לקחת את אמא שלי לבית החולים הקרוב שערי צדק בירושלים , השארתי את הפורץ לבדו בבית אימי, וזאת על מנת שיחליף את המנעול והצילינדר שנפרץ במנעול חדש עם מפתחות חדשים . כמובן שכשחזרתי לדירה כעבור יומיים, מצאתי את הכול מסודר, נקי ומתוקן. אך   שוב לפני שלושה ימים, 23/11/2012 - יום שישי בערב, נתקעה הדלת הראשית בבית אימי שוב פעם. כאשר אני כועס כמובן שצלצלתי לבועז באופן מידי, ואמרתי לו בנימה מאשימה   , עכשיו אתה מגיע מיד   לדלת שתיקנת והוא הגיע תוך 10 דקות למקום. אחרי שפרץ שוב פעם את הדלת הסוררת, התברר כי מנעול אחר (מתוך שלושה) התקלקל באותה הדלת. ואני חשבתי שאולי זה המנעול שבועז הרכיב , אך לא כך היה כאשר פתחנו שוב . שאלתי את בועז כמה אני חייב לו על עבודתו זו, והוא אמר "זה עלי, רק תשמור על אמא שלך" הייתי המום מתגובתו, שהרי אדם עוסק במקצועו לפרנסתו! והוצאתי אותו מביתו ביום שישי בערב   מהארוחה עם המשפחה ,צדיק אמיתי אמרתי? אמרתי.

 

 

אנו מאד גאים בכך כשאנו ממגנים את דלתם וביתם של לקוחות המספרים כי אנו מספקים להם תחושת הגנה וביטחון במיוחד לתושבים ותיקים בירושלים לאור המקרים הרבים שאנו שומעים לאחרונה עליהם, 

בהם נפגעו קשישים במהלך פריצה אלימה לביתם. תופעות מדיאגות אלו מחזקים את תחושת האחריות שלנו לספק את השרות הטוב ביותר ולמגן את בית הלקוח בצורה המיטבית.

 

 

בחלק מהמקרים בהם אנו נקראים לספק שירות פריצת דלת לרכב נתקלנו מספר פעמים בהם אנו צריכים להגיע במיידית לפרוץ את הרכב לאחר שהרכב ננעל עם פעוט החגור ברכב,

נושא זה מקבל דחיפות עליונה של הגעה מהירה ופריצה זריזה וזהירה על מנת להוציא את הפעוט מהרכב על מנת שלא ייוצר מצב שיוותר ללא חמצן ברכב כמו מקרים מצערים שקורים כל הזמן.

אנו נשארים עם הלקוחה על קו הטלפון מרגע קבלת השיחה עד הגעה לרכב ובזמן זה מתחקרים אותה ומנסים להרגיע אותה ,במקביל אחד השותפים בודק מייד אם מבחינה גאוגרפית ישנו פורץ מנעולים קרוב יותר לאירוע ,

אנו בודקים ודואגים למצב הפעוט, אם הפעוט במצוקה, אם הרכב בשמש או מוצל, כמה זמן התינוק סגור ברכב. אם מצאנו פורץ מנעולים קרוב יותר אנו שולחים מייד פורץ מנעולים הקרוב יותר לרכב ואם אין ברירה והפעוט במצוקה אנו מייד מפעילים עובר אורח ומדריכים אותו כיצד לשבור את החלון הרחוק מהתינוק תוך כדי קבלת הנחיות כיצד לעשות זאת ללא פגיעה בפעוט.

פורץ מנעולים חייב להיות זמין 24 שעות ביממה ,מכיוון שאין לדעת מתי בדיוק מישהו צריך שירות פריצה מיידי והרי אם מישהו קורא לפורץ מנעולים מכיוון שהדלת אינה נפתחת ואולי יש מישהו סגור בתוך
הדירה אם זאת אמא או אבא מבוגרים אז בני המשפחה מאוד לחוצים ודואגים לשלומם. ברוב המקרים בהם אני נקרא לספק שירות פריצה לדלת אשר סגורה על אדם מבוגר מאוד, לרוב לאחר שאנחנו פותחים את הדלת אנחנו מגלים כי שלום לאדם שהיה נעול בדלת והוא רק לא שמע את הדפיקות של בני המשפחה או את הטלפון מצלצל , אך לצערי הרב ישנם מקרים בהם אנו פותחים את הדלת ומגלים כי בעלי הדירה ניפטרו לי אישית זכורים שישה מקרים בהם פתחתי דלת לבני משפחה מודאגים והם גילו שאת הרע מכל חששותיהם התגלו כנכונים , במקרים אילו כל שניתן לעשות להקל על סיבלם כאשר בני המשפחה ביגונם וצערם לעזור ולנחם את האבלים.
 
פורץ מנעולים באמצע הלילה בירושלים
 
רבים המקרים בהם אני מוזמן לפרוץ דלת באמצע הלילה בירושלים , הסיבה העיקרית זה כאשר מדובר בבעלי הדירה שיצאו לבלות ושתו אלכהול  עד שלא זכרו היכן הניחו את המפתחות והרי אם הם מגיעים מבילוי בבר או מחברים הם מגיעים במונית ולכן אין להם את צרור המפתחות בידם כפי שהם רגילים תמיד , ולכן הם מזמינים פורץ מנעולים לפתוח את הדלת .
 
מקרים נוספים של שירות באמצע הלילה מתבקש אם בני משפחה שהו בחוץ לארץ בנופש או התארחו במלון או צימר ולאחר שהם מגיעים לדלת ביתם אז הם מגלים כי הדלת לא נפתחת מסיבה כל שהיא ועליהם להזמין פורץ מנעולים.
 
פורץ רכבים בירושלים
 
כפורץ מנעולים אני מספק שירותי פריצה מידיים לכל סוגי הרכב ובכל שעה מתבקשת , אם המפתחות נסגרו ברכב אז אני מציע שירות פתיחת רכב ואם אבדו המפתחות האחרונים אבצע שחזור מפתחות חדשים לרכב מתוך המנעול.
צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
עבור לתוכן העמוד
מנעולן בירושלים | פורץ מנעולים בירושלים