חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

צילינדר פמסון

 
 

 

 

 

1.   צילינדר הבטוח ביותר בעולם ובמחיר "רגיל".

2.   אין צורך יותר במכונות לשכפול מפתחות, מנעולנים יספקו מפתחות נוספים ללא פעולת השכפול הקלאסית.

 

הקמה ראשונית של הפטנטים

 

רישום פטנט שלב ראשון 20 אלף ש"ח (הגשת הבקשות והשרטוטים).

 

שנת 2015  היתכנות + אב טיפוס (3 יחידות) 150 אלף ש"ח.

 

שנת 2016 פיילוט300 יחידות מורכבות בדלתות רק בארץ תחילה + תיקונים סופיים. 140 אלף שח

 

סוף שנת 2016 חשיפה בכנסים בעולם ושיווק המוצר למפיצי מנעולים ומנעולנים. יצור המוני ושיווק 4 מיליון שקל

 

הכאב - לקוחות מבקשים צילינדר מוגן מפורצים ככול האפשר, אך שלא יעלה יותר מ- 500 ש"ח.

 

 

לקוחות מבקשים צילינדר ברמת הגנה הטובה ביותר שניתן להשיג מבלי לשלם יותר מדי. בעולם משלמים בשביל צילינדר מוגן ואיכותי

בין 300 ל- 400 ₪.

 

קמפיין השיווק המוצע "הביטחון המקסימלי לילדינו".

 

מתחרים

מי ששולט בשוק העולמי כרגע הן 5 חברות.

 

הבידול שלי - כל יצרניות המנעולים מציעות צילינדר איכותי ומוגן  והוסיפו בתוך הצילינדר שלהם פין פלדה שיקשה על הקידוח, אך זה מוסיף בסה"כ עוד עשר שניות עבודה לפורץ ולא מהווה מכשול רציני. לדברי היצרניות לא ניתן לעשות כלום נגד פורצים פליליים או מנעולנים מקצועיים שיגיעו עם מקדחה איכותית ומקדח איכותי, כל צילינדר ייקדח בפחות מדקה אחת והדלת תהיה פתוחה. הקידוח בתוך הצילינדר באמת יוצר מצב שאפשר להכניס מברג ולפתוח את המנעול בקלות.

הבעיה האמתית נעוצה בכך שצילינדר עשוי מחומר אחד לכל אורך הצילינדר ואז מגיע פורץ עם מקדח המתאים לחומר ופורץ את הדלת די בקלות.

 

 

 

 

 

 

 

הצילינדר החדש, צילינדר "פמסון", לא עשוי מחומר אחד בלבד.  

הצגתי את ההמצאה שלי לעולם כפתרון הטוב ביותר עד כה, צילינדר מוגן קידוח, שזמן פריצתו ייארך לפחות פי שישים מהמצב הנוכחי.

הצילינדר שלי בנוי ועשוי משלושת החומרים הקשים ביותר בעולם לקידוח (שאינם חומרים יקרים כמו יהלום):

השליש הראשון מזכוכית משוריינת (היא זכוכית מחוסמת) ,היצרן הגדול בישראל הוא קיבוץ פלמ"ח צובה.

השליש השני עשוי מהפלדה הקשה ביותר בעולם לקידוח, השליש השלישי יהיה בטון משוריין מודבק ו\או חומר אחר שהמהנדסים יבחרו שהוא הקשה ביותר לקידוח.

המפעל שלי יספק כל צילינדר עם סדר חומרים שונה (אף פורץ לא ידע איזה חומר הוא הראשון מבין החומרים המשתנים) והרי הצילינדר סגור ומוסתר בתוך הדלת, הפורץ לא יכול לראות את הצילינדר כלל.

עלויות ייצור המוני,מעל מאה אלף יחידות),  12 $ ליחידה. מעל מיליון יחידות - 9.5 $  ליחידה.

אני אציע לכל מנעולן בעולם את הצילינדר המוגן ביותר בכל הזמנים במחיר של 20 $ ושהמנעולן ימכור במחיר הרגיל 100$- 80$.

 

 

הצילינדר יסופק ב- 34 צורות של מנעול אשר יתאים לכל דלת בעולם בלי יוצא מהכלל, וכמובן צילינדר זה יותאם לכספות ולכל מקום שיידרש מנעול ברמת הגנה גבוהה.

את צילינדר "פמסון" לא ניתן לדגדג בשום צורה בזכות 6 הגנות נגד דגדוג הנמצאות בתוך המנעול, בשלב ראשון הצילינדר מכאני לחלוטין אך לפי דרישה נייצר גם עם פתיחה סלולרית בהגנה הגבוהה ביותר.

 

- אני אספק לכל מנעולן שירכוש את הצילינדר גם הסבר כיצד לספק שירות פריצה לסוג כזה של מנעול אך זה לא יהיה בקידוח אלה ברעש נוראי ובזמן פריצה ממושך יחסית , יהיה על המנעולן לחתוך עם דיסק את הידית והפלטות החיצוניות ואת הרוזטות על מנת להגיע לגלגל המנגנון הפנימי של הדלת ולפתוח מתוך הדלת ולא מתוך הצילינדר . שעה פריצה זהו זמן סביר למנעולן מקצועי.

 

- במקרי חירום (ילדה סגורה בבית עם צילינדר "פמסון" , וגז דולף בבית, או סבתא נפלה ושברה רגלים באמבטיה והאמבולנס בחוץ)  אני ממליץ "להעיף" את הדלת בשיטת העבודה של מכבי האש: ע"י לומים וגרזנים גדולים. הנזק הכספי יהיה גדול, אך במקרי חירום זה מה שנהוג.

 

כשצילינדר חדש ומהפכני יוצא לשוק מדי כמה שנים, המנעולנים חוששים לגלות כי שיטת שיכפול המפתחות החדשים ידרשו מהם לקנות מכונות שכפול חדשות למפתחות החדשים, ולאופן החיתוך של הגלמים החדשים, גלמים חדשים, ושבמקום להתחיל להרוויח כסף ממכירת הצילינדרים החדשים – הם ייכנסו לעוד הוצאות והשקעות שייקח זמן רב לכסותן...

הרבה פעמים ייצרן צילינדרים יוצר ייחודיות במפתח שלו, גם על מנת למכור גלמים ומכונות מחיר מכונת שכפול ייחודית אוטומטית  מגיעה גם למחיר של מאה אלף שח .

 

אני מתחייב שכל מנעולן בעולם ידע שניתן לשכפל מפתח לצילינדר "פמסון" המוגן ביותר בעולם בקלות, ללא מכונת שכפול, במהירות שיא ובעלות כדאית מאוד מאוד! (בהתחלה בכלל לא ידעתי שהמצאתי 2 המצאות, שלכל אחת זכות קיום משל עצמה. חשבתי שהמצאתי פטנט בצילינדר ופתרון למנעולנים בשיטת אספקת המפתח, לא הבנתי שעכשיו בזכות ההמצאה שלי ניתן להציע לכל מנעולן בעולם את הערכה שלי להרכבת מפתחות ואז המנעולן לא צריך מכונות שכפול. זה באמת חידוש מהפכני!)

 

שיטת אספקת מפתחות נוספים ללקוח ללא מכונת שכפול

 

כל צילינדר "פמסון" המורכב אצל לקוח או מוסד או משרד או מלון, מגיע עם כרטיס שכפול אשר עליו כתוב עומק החורים במפתח, הוא "קוד השכפול".

כשלקוח מעוניין במפתח נוסף – הוא ניגש למנעולן עם קוד השכפול והמנעולן מרכיב לו מפתח לפי הקוד.

למנעולן ערכת שכפול מפתחות היא שנראית כמו מעין קלמר שיש בו מעל 40 תאים, ובכל תא ישנה קוביית מפתח ממוספרת עם חור בעומק ובקוטר שונה, מה שנותר למנעולן הוא לקרוא את הקוד מהכרטיס ולהרכיב 5 יחידות של קוביית המפתח ולחברם כמו לגו בתוך מסגרת מתכת המאגדת את חמשת הקוביות ומחזקת אותן  לכובע המפתח ובורג אשר יחזק הכל למפתח חזק ועוצמתי.  ההיתכנות קובעת שזה ייצא נפלא.

 

 

כמו-כן, ניתן לייצר ערכת שכפול כזו לכל סוג של מפתח בעולם, אז יש אלטרנטיבה לפתוח חנות לשכפול מפתחות לבית לרכב ולכספת, ומבלי לרכוש מכונות שכפול בכלל. צריך קליבר, כדי למדוד את העומקים של המפתח המקורי ואז להרכיב מפתח מהערכה המתאימה. צריך ערכה אחת לכל סוג מפתח,  זה תמיד יהיה יותר כדאי מלרכוש עשרות מכונות במיליוני שקלים. אני אמכור ערכה ב- 2000 $, המנעולן יפיק מכל ערכה כעשרת אלפים $, הלקוח יקבל מפתח מעולה במחיר קצת יותר זול ומיד.

כל ערכה תעלה לי לייצר 231 $ בייצור המוני. בישראל נמכרים מעל ארבעה מיליון צילינדרים שונים בשנה ומעל 16 מיליון מפתחות בכל שנה. בעולם ישנם כ- 1.2 מיליון חנויות מנעולים ועוד מספר דומה של מנעולנים ניידים ללא חנות.

 

 

 

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
עבור לתוכן העמוד
מנעולן בירושלים | פורץ מנעולים בירושלים